SPECJALISTYCZNY OŚRODEK DIAGNOZY I REHABILITACJI DZIECI I MŁODZIEŻY Z WADĄ SŁUCHU
jest beneficjentem programu pomocowego w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0.

Raport 2021      Deklaracja dostępności

14 marca 2020r. w ramach cyklu szkoleń „Zrozumieć dziecko z wadą słuchu” cały poranny panel (dla nauczycieli i specjalistów – pedagogów, psychologów, logopedów, fizjoterapeutów i protetyków słuchu) poświęcony będzie tematyce zaburzeń przetwarzania słuchowego.

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych specjalistów: mgr Karolinę Zienkiewicz, mgr Annę Kaliszuk i mgr Łucję Olechnowicz. Więcej na ten temat w zakładce szkolenia.

Zapraszamy

„Zrozumieć dziecko z wadą słuchu” to cykliczne szkolenie dla osób mających kontakt zarówno zawodowy jak i prywatny z osobami z wadami słuchu lub z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. Zapraszamy tym razem 15 lutego do Rawicza.

Jesteś osobą bezpośrednio zaangażowaną w proces wychowania, terapii i edukacji dzieci i młodzieży z zaburzeniami słuchu i przetwarzania słuchowego? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę, podnieść kwalifikacje i rozwinąć umiejętności w pracy z osobami z niepełnosprawnością słuchową?
Mieszkasz w województwie dolnośląskim, wielkopolskim, mazowieckim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim lub małopolskim?

Do kogo skierowane są porady

Nasza poradnia świadczy usługi zarówno dla osób dorosłych i dzieci od najmłodszego wieku. Najczęściej naszymi pacjentami są osoby z nadwagą i otyłością, również dzieci. Pomagamy kobietom w ciąży i matkom karmiącym przejść przez trudny dla nich okres zarówno pod kątem żywieniowym jak również emocjonalnym.

Do końca roku wszystkie wizyty i plany żywieniowe -15%

W sobotę będziemy u Oblatów W sobotę 23 września będziemy obecni na IV Festynie Rodzinnym "U Oblatów" na terenie parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju przy ul. Ojców Oblatów 1), Wrocław – Popowice, zbieg ulic: Bobrza, Rysia i Wejherowska, w godzinach od 11:00 do 16:00.

Jesteś osobą bezpośrednio zaangażowaną w proces wychowania, terapii i edukacji dzieci i młodzieży z zaburzeniami słuchu i przetwarzania słuchowego?
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę, podnieść kwalifikacje i rozwinąć umiejętności w pracy z osobami z niepełnosprawnością słuchową?
Mieszkasz w województwie dolnośląskim, opolskim, wielkopolskim, lubuskim lub śląskim?

Weź udział w projekcie:
DZIECKO NIE SŁYSZY; I CO DALEJ

Zatrudnimy lekarzy specjalistów, którzy zainteresowani są pracą nie tylko z dorosłymi, ale przede wszystkim z dziećmi. Chętnie nawiążemy współpracę z pediatrą, neurologiem, psychiatrą i laryngologiem oraz audiologiem. Proponujemy elastyczne warunki współpracy.
Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny (691 737 789) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Zapisz się na Newsletter


Imię i Nazwisko
E-mail:
Wpisz kod:

Polski Związek Głuchych Dolnośląskie Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Braniborska 2/10
53-680 Wrocław
NIP: 897 181 46 95
REGON: 362751540-00012
KRS: 0000579656
Nr konta: 06 1090 2398 0000 0001 3311 6842
Tel.: Centrala 71/ 355 67 19
       Gabinet Protetyki Słuchu: 514 063 341
       Rejestracja: 789 284 455  
e-mail: osrodek@osrodek-pzg.pl

Informacja o RODO

Osrodek-Pzg.pl wykonanie InteliIT.pl